#VOLT2016 fellépők
40 helyszín, több mint 200 program!
Kövess bennünket a legfrissebb hírekért:
Iron Maiden (UK)

Iron Maiden (UK)

Iron Maiden (UK)

Július 1. Péntek 21:00, Telekom Nagyszínpad
The Prodigy (UK)

The Prodigy (UK)

The Prodigy (UK)

Július 2. Szombat 22:30, Telekom Nagyszínpad
Axwell Λ Ingrosso (S)

Axwell Λ Ingrosso (S)

Axwell Λ Ingrosso (S)

június 30. Csütörtök 22:30, Telekom Nagyszínpad
Wiz Khalifa (USA)

Wiz Khalifa (USA)

Wiz Khalifa (USA)

június 30. Csütörtök 21:00, Telekom Nagyszínpad
Slayer (USA)

Slayer (USA)

Slayer (USA)

Július 2. Szombat 19:30, Telekom Nagyszínpad
Ella Eyre (UK)

Ella Eyre (UK)

Ella Eyre (UK)

június 28. Kedd 22:30, Telekom Nagyszínpad
Damien Rice (IRL)

Damien Rice (IRL)

Damien Rice (IRL)

június 29. Szerda 19:30, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Paul Kalkbrenner (D)

Paul Kalkbrenner (D)

Paul Kalkbrenner (D)

június 29. Szerda 00:10, Telekom Nagyszínpad
Wilkinson DJ set ft. MC AD-APT (UK)

Wilkinson DJ set ft. MC AD-APT (UK)

Wilkinson DJ set ft. MC AD-APT (UK)

június 28. Kedd 02:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Sigma live (UK)

Sigma live (UK)

Sigma live (UK)

Július 2. Szombat 18:10, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Gorgon City – live (UK)

Gorgon City – live (UK)

Gorgon City – live (UK)

június 30. Csütörtök 01:40, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Lost Frequencies (B)

Lost Frequencies (B)

Lost Frequencies (B)

21:00, Telekom Nagyszínpad
GusGus (ISL)

GusGus (ISL)

GusGus (ISL)

Július 1. Péntek 01:00, Telekom Tér
Skillet (USA)

Skillet (USA)

Skillet (USA)

június 30. Csütörtök 18:10, Telekom Nagyszínpad
Stereo MC's (UK)

Stereo MC's (UK)

Stereo MC's (UK)

Július 1. Péntek 22:00, Jana Színpad
Alle Farben (D)

Alle Farben (D)

Alle Farben (D)

01:00, Telekom Tér
Jan Blomqvist & Band (D)

Jan Blomqvist & Band (D)

Jan Blomqvist & Band (D)

június 29. Szerda 23:00, Telekom Tér
Ákos

Ákos

Ákos

június 28. Kedd 23:45, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Nero DJ set (UK)

Nero DJ set (UK)

Nero DJ set (UK)

Július 1. Péntek 02:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
High Contrast & MC Lowqui (UK)

High Contrast & MC Lowqui (UK)

High Contrast & MC Lowqui (UK)

01:40, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Punnany Massif

Punnany Massif

Punnany Massif

június 30. Csütörtök 00:10, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
30Y

30Y

30Y

június 29. Szerda 18:10, Telekom Nagyszínpad
A Kutya Vacsorája

A Kutya Vacsorája

A Kutya Vacsorája

június 30. Csütörtök 18:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Akkezdet Phiai

Akkezdet Phiai

Akkezdet Phiai

június 29. Szerda 20:15, Jana Színpad
Antonia Vai

Antonia Vai

Antonia Vai

június 30. Csütörtök 16:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
B The First & Bonus Track

B The First & Bonus Track

B The First & Bonus Track

június 28. Kedd 18:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Bagossy Brothers Company - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Bagossy Brothers Company - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Bagossy Brothers Company - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Július 2. Szombat 20:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Beatrice

Beatrice

Beatrice

június 30. Csütörtök 23:45, Jana Színpad
Bëlga

Bëlga

Bëlga

Július 1. Péntek 01:30, Jana Színpad
Bikini

Bikini

Bikini

június 29. Szerda 19:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Blahalouisiana

Blahalouisiana

Blahalouisiana

június 29. Szerda 16:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Blizard

Blizard

Blizard

Július 2. Szombat 14:00, Jana Színpad
Bogi And The Berry

Bogi And The Berry

Bogi And The Berry

Július 1. Péntek 16:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Brains

Brains

Brains

00:10, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Budapest Bár és vendégei: Behumi Dóri, Németh Juci, Frenk, Keleti András, Tania Saedi

Budapest Bár és vendégei: Behumi Dóri, Németh Juci, Frenk, Keleti András, Tania Saedi

Budapest Bár és vendégei: Behumi Dóri, Németh Juci, Frenk, Keleti András, Tania Saedi

Július 2. Szombat 21:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Buried In My Mind

Buried In My Mind

Buried In My Mind

Július 1. Péntek 14:00, Jana Színpad
Cimbaliband

Cimbaliband

Cimbaliband

Július 1. Péntek 19:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Cloud 9+

Cloud 9+

Cloud 9+

június 30. Csütörtök 18:30, Jana Színpad
Csaknekedkislány

Csaknekedkislány

Csaknekedkislány

Július 2. Szombat 17:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Csík Zenekar

Csík Zenekar

Csík Zenekar

Július 1. Péntek 18:10, Telekom Nagyszínpad
Deadcode & Friends

Deadcode & Friends

Deák Bill Blues Band

Deák Bill Blues Band

Deák Bill Blues Band

június 30. Csütörtök 20:15, Jana Színpad
Deniz

Deniz

Deniz

június 30. Csütörtök 15:30, Jana Színpad
Dj Jokó

Dj Jokó

Dj Jokó

június 28-02. 01:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Dj Radnai

Dj Radnai

Dj Radnai

június 30. Csütörtök 01:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Elefánt

Elefánt

Elefánt

június 30. Csütörtök 17:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Ef Zámbó Happy Dead Band

Ef Zámbó Happy Dead Band

Ef Zámbó Happy Dead Band

Július 2. Szombat 16:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Esti Kornél - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Esti Kornél - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Esti Kornél - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Július 1. Péntek 19:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Európa Kiadó

Európa Kiadó

Európa Kiadó

június 30. Csütörtök 19:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Fábián Juli & Zoohacker

Fábián Juli & Zoohacker

Fábián Juli & Zoohacker

Július 1. Péntek 17:00, Jana Színpad
Freddie - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Freddie - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Freddie - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 28. Kedd 17:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Fish!

Fish!

Fish!

június 29. Szerda 18:30, Jana Színpad
Fran Palermo - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Fran Palermo - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Fran Palermo - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 29. Szerda 19:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Deadcode & Friends pres.: <br>Gabor Kraft

Deadcode & Friends pres.:
Gabor Kraft

Deadcode & Friends pres.:
Gabor Kraft

június 29. Szerda 04:40, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Ganxsta Zolee És A Kartel

Ganxsta Zolee És A Kartel

Ganxsta Zolee És A Kartel

Július 2. Szombat 17:00, Jana Színpad
Halott Pénz

Halott Pénz

Halott Pénz

június 30. Csütörtök 19:30, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Hangácsi Márton

Hangácsi Márton

Hangácsi Márton

Július 1. Péntek 13:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Headbengs

Headbengs

Headbengs

Július 1. Péntek 15:30, Jana Színpad
Hiperkarma

Hiperkarma

Hiperkarma

Július 1. Péntek 20:15, Jana Színpad
Honeybeast

Honeybeast

Honeybeast

Július 2. Szombat 15:30, Jana Színpad
Deadcode & Friends pres.:<br> HOT X

Deadcode & Friends pres.:
HOT X

Deadcode & Friends pres.:
HOT X

június 29. Szerda 01:40, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Hősök

Hősök

Hősök

június 29. Szerda 15:30, Jana Színpad
Intim Torna Illegál

Intim Torna Illegál

Intim Torna Illegál

Július 1. Péntek 14:50, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Irie Maffia

Irie Maffia

Irie Maffia

június 30. Csütörtök 17:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Ivan & The Parazol

Ivan & The Parazol

Ivan & The Parazol

Július 2. Szombat 20:15, Jana Színpad
Járai Márk

Járai Márk

Járai Márk

június 29. Szerda 13:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Jónás Vera Experiment

Jónás Vera Experiment

Jónás Vera Experiment

Július 1. Péntek 18:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Kaukázus

Kaukázus

Kaukázus

Július 2. Szombat 19:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Kávészünet

Kávészünet

Kávészünet

június 30. Csütörtök 13:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Kéknyúl

Kéknyúl

Kéknyúl

Július 2. Szombat 18:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Kelemen Kabátban

Kelemen Kabátban

Kelemen Kabátban

01:30, Jana Színpad
Kis Grófo

Kis Grófo

Kis Grófo

Július 2. Szombat 13:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Kiscsillag

Kiscsillag

Kiscsillag

Július 1. Péntek 00:40, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Konyha

Konyha

Konyha

június 29. Szerda 17:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Kowalsky Meg A Vega

Kowalsky Meg A Vega

Kowalsky Meg A Vega

Július 1. Péntek 17:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Lóci Játszik

Lóci Játszik

Lóci Játszik

Július 2. Szombat 16:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Magashegyi Underground

Magashegyi Underground

Magashegyi Underground

Július 1. Péntek 18:30, Jana Színpad
Magna Cum Laude

Magna Cum Laude

Magna Cum Laude

Július 1. Péntek 23:10, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Majka & Curtis

Majka & Curtis

Majka & Curtis

június 30. Csütörtök 16:00, Telekom Nagyszínpad
Margaret Island

Margaret Island

Margaret Island

Július 2. Szombat 22:00, Jana Színpad
Marge - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Marge - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Marge - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 30. Csütörtök 19:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Mary Popkids

Mary Popkids

Mary Popkids

Július 2. Szombat 16:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Middlemist Red

Middlemist Red

Middlemist Red

Július 2. Szombat 18:30, Jana Színpad
Midlife Crisis

Midlife Crisis

Midlife Crisis

június 30. Csütörtök 22:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Moby Dick

Moby Dick

Moby Dick

Július 2. Szombat 23:45, Jana Színpad
Mongooz And The Magnet - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Mongooz And The Magnet - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Mongooz And The Magnet - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Július 1. Péntek 20:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Mörk

Mörk

Mörk

június 30. Csütörtök 16:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Mrs Columbo

Mrs Columbo

Mrs Columbo

június 29. Szerda 15:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Muriel

Muriel

Muriel

Július 1. Péntek 17:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Müller Péter Sziámi Andfriends

Müller Péter Sziámi Andfriends

Müller Péter Sziámi Andfriends

június 29. Szerda 23:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Ocho Macho

Ocho Macho

Ocho Macho

június 30. Csütörtök 21:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Odett

Odett

Odett

június 30. Csütörtök 17:00, Jana Színpad
Paddy And The Rats

Paddy And The Rats

Paddy And The Rats

június 29. Szerda 16:00, Telekom Nagyszínpad
Pair O’ Dice

Pair O’ Dice

Pair O’ Dice

június 29. Szerda 14:00, Jana Színpad
Pál Utcai Fiúk

Pál Utcai Fiúk

Pál Utcai Fiúk

június 29. Szerda 17:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Palotai

Palotai

Palotai

június 29. Szerda 02:40, Jana Színpad
Passion Project

Passion Project

Passion Project

Július 2. Szombat 22:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Passed - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Passed - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Passed - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 28. Kedd 16:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Péterfy Bori & Love Band

Péterfy Bori & Love Band

Péterfy Bori & Love Band

június 30. Csütörtök 22:00, Jana Színpad
Petruska

Petruska

Petruska

június 29. Szerda 16:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
A 25 éves Quimby

A 25 éves Quimby

A 25 éves Quimby

június 29. Szerda 21:00, Telekom Nagyszínpad
Random Trip (Fábián Juli, Saiid, Big John Whitfield (USA), MC Zeek)

Random Trip (Fábián Juli, Saiid, Big John Whitfield (USA), MC Zeek)

Random Trip (Fábián Juli, Saiid, Big John Whitfield (USA), MC Zeek)

Július 1. Péntek 21:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Road

Road

Road

Július 1. Péntek 23:45, Jana Színpad
Run Over Dogs - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Run Over Dogs - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Run Over Dogs - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 30. Csütörtök 20:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Deadcode & Friends pres.: <br>SanFranciscoBeat

Deadcode & Friends pres.:
SanFranciscoBeat

Deadcode & Friends pres.:
SanFranciscoBeat

június 29. Szerda 03:10, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Shell Beach

Shell Beach

Shell Beach

június 30. Csütörtök 14:00, Jana Színpad
Smile Rock Circus

Smile Rock Circus

Smile Rock Circus

Július 1. Péntek 22:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Soerii & Poolek

Soerii & Poolek

Soerii & Poolek

június 30. Csütörtök 01:30, Jana Színpad
Supernem

Supernem

Supernem

június 29. Szerda 01:30, Jana Színpad
Superstereo - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Superstereo - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Superstereo - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 28. Kedd 19:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Szabó Balázs Bandája

Szabó Balázs Bandája

Szabó Balázs Bandája

június 29. Szerda 22:00, Jana Színpad
Szabó Benedek És A Galaxisok - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Szabó Benedek És A Galaxisok - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Szabó Benedek És A Galaxisok - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

június 28. Kedd 20:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Szatmári Juli

Szatmári Juli

Szatmári Juli

Július 1. Péntek 16:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Szikora Robi És Az R-go

Szikora Robi És Az R-go

Szikora Robi És Az R-go

Július 2. Szombat 23:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Tankcsapda

Tankcsapda

Tankcsapda

Július 1. Péntek 19:30, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Tesco Disco

Tesco Disco

Tesco Disco

június 30. Csütörtök 02:40, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
The Biebers

The Biebers

The Biebers

június 29. Szerda 17:00, Jana Színpad
Tudósok

Tudósok

Tudósok

június 28. Kedd 21:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Vad Fruttik

Vad Fruttik

Vad Fruttik

Július 2. Szombat 21:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Wellhello

Wellhello

Wellhello

június 29. Szerda 22:30, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Zaporozsec - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Zaporozsec - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Zaporozsec - A Nagy-Szín-Pad 2016 verseny jelöltje

Július 2. Szombat 19:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Zuboly

Zuboly

Zuboly

június 29. Szerda 18:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Bohemian Betyárs - A Nagy-Szín-Pad verseny győztese

Bohemian Betyárs - A Nagy-Szín-Pad verseny győztese

Bohemian Betyárs - A Nagy-Szín-Pad verseny győztese

Július 2. Szombat 17:00, Telekom Nagyszínpad
ByeAlex és a Slepp

ByeAlex és a Slepp

ByeAlex és a Slepp

június 29. Szerda 20:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Too Late

Too Late

Too Late

június 28. Kedd 22:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Dj Gergő

Dj Gergő

Dj Gergő

június 28. Kedd 01:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Maxisun

Maxisun

Maxisun

június 29. Szerda 14:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Haydm Street

Haydm Street

Haydm Street

június 29. Szerda 22:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
The Picard

The Picard

The Picard

június 29-02. 01:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Drawing

Drawing

Drawing

június 30. Csütörtök 14:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
DJ Izil

DJ Izil

DJ Izil

Július 1. Péntek 01:00, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
NB

NB

NB

Július 2. Szombat 14:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
Vastag Csaba

Vastag Csaba

Vastag Csaba

június 28. Kedd 19:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Tökéletes Helyettesek (Kispál és a Borz tribute zenekar)

Tökéletes Helyettesek (Kispál és a Borz tribute zenekar)

Tökéletes Helyettesek (Kispál és a Borz tribute zenekar)

június 28. Kedd 23:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Kozma Orsi Quartet

Kozma Orsi Quartet

Kozma Orsi Quartet

június 30. Csütörtök 15:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Berki Tamás DzsEszperantó

Berki Tamás DzsEszperantó

Berki Tamás DzsEszperantó

Július 1. Péntek 15:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
United

United

United

Július 1. Péntek 23:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Rozsnyói Péter Trió

Rozsnyói Péter Trió

Rozsnyói Péter Trió

Július 2. Szombat 15:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Rúzsa Magdi

Rúzsa Magdi

Rúzsa Magdi

június 29. Szerda 23:45, Jana Színpad
Necc Party

Necc Party

Necc Party

Július 1. Péntek 02:40, Jana Színpad
Beatman & Ludmilla

Beatman & Ludmilla

Beatman & Ludmilla

02:40, Jana Színpad
Ian Autorun b2b Markov, Raise Spirit

Ian Autorun b2b Markov, Raise Spirit

Ian Autorun b2b Markov, Raise Spirit

03:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Chris.SU, Statik

Chris.SU, Statik

Chris.SU, Statik

Július 1. Péntek 03:00, OTP Junior- Petőfi Rádió Nagyszínpad
Candyman

Candyman

Candyman

június 28. Kedd 20:00, Telekom Tér
We plants are happy plants

We plants are happy plants

We plants are happy plants

június 28. Kedd 23:00, Telekom Tér
Spanish Wax

Spanish Wax

Spanish Wax

június 28. Kedd 02:00, Telekom Tér
Newl

Newl

Newl

június 29. Szerda 15:00, Telekom Tér
Sikztah

Sikztah

Sikztah

június 29. Szerda 17:00, Telekom Tér
Zagar DJ set

Zagar DJ set

Zagar DJ set

június 29. Szerda 19:00, Telekom Tér
Poli

Poli

Poli

június 29. Szerda 21:00, Telekom Tér
Truesounds meets VOLT Festival (Peter Makto, Gregory S, Davko)

Truesounds meets VOLT Festival (Peter Makto, Gregory S, Davko)

HipHop, RnB, Trap, Twerk w/DJ Gozth & Soulja

HipHop, RnB, Trap, Twerk w/DJ Gozth & Soulja

HipHop, RnB, Trap, Twerk w/DJ Gozth & Soulja

június 30. Csütörtök 15:00, Telekom Tér
UEFA Európa Bajnokság 2016 - Élő közvetítés

UEFA Európa Bajnokság 2016 - Élő közvetítés

UEFA Európa Bajnokság 2016 - Élő közvetítés

június 30-02. 21:00, Telekom Tér
Roberto Rios

Roberto Rios

Roberto Rios

június 30. Csütörtök 23:00, Telekom Tér
Stereo Palma

Stereo Palma

Stereo Palma

június 30. Csütörtök 00:30, Telekom Tér
Andro

Andro

Andro

június 30. Csütörtök 02:00, Telekom Tér
Metzker Viktória

Metzker Viktória

Metzker Viktória

június 30. Csütörtök 03:30, Telekom Tér
C. Molle (Muzikfabrik DJ set)

C. Molle (Muzikfabrik DJ set)

C. Molle (Muzikfabrik DJ set)

Július 1. Péntek 15:00, Telekom Tér
Kovary

Kovary

Kovary

Július 1. Péntek 19:00, Telekom Tér
Karanyi (Live) Lemezbemutató

Karanyi (Live) Lemezbemutató

Karanyi (Live) Lemezbemutató

Július 1. Péntek 23:00, Telekom Tér
Secret Factory

Secret Factory

Secret Factory

Július 1. Péntek 03:00, Telekom Tér
Bladerunnaz DJs (Klay, Puppetz, MVRK)

Bladerunnaz DJs (Klay, Puppetz, MVRK)

Bladerunnaz DJs (Klay, Puppetz, MVRK)

Július 2. Szombat 15:00, Telekom Tér
Lotfi Begi

Lotfi Begi

Lotfi Begi

Július 2. Szombat 23:00, Telekom Tér
Tigran

Tigran

Tigran

03:00, Telekom Tér
TNT

TNT

TNT

június 30. Csütörtök 23:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Prakker

Prakker

Prakker

június 29. Szerda 21:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
A Sop-Rock tehetségkutató győztese: Fatal Error

A Sop-Rock tehetségkutató győztese: Fatal Error

A Sop-Rock tehetségkutató győztese: Fatal Error

Július 1. Péntek 14:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
UVCT (Jumodaddy & Wondawulf)

UVCT (Jumodaddy & Wondawulf)

UVCT (Jumodaddy & Wondawulf)

június 30. Csütörtök 02:40, Jana Színpad
Bernathy Zsiga Live

Bernathy Zsiga Live

Bernathy Zsiga Live

Július 2. Szombat 18:00, Telekom Tér
Szénási Group

Szénási Group

Szénási Group

június 28. Kedd 16:30, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Pixa

Pixa

Pixa

június 28. Kedd 00:20, Telekom Tér
What'sUpCi

What'sUpCi

What'sUpCi

június 28. Kedd 15:00, Sopron Színpad - Heti Válasz Borfesztivál + Poncichter Negyed
Zanzai

Zanzai

Zanzai

június 28. Kedd 14:30, Samsung Galaxy S7/S7 edge Terasz
The Raven Age (UK)

The Raven Age (UK)

The Raven Age (UK)

Július 1. Péntek 15:50, Telekom Nagyszínpad
Petőfi Zenei Díj - Gála

Petőfi Zenei Díj - Gála

Petőfi Zenei Díj - Gála

június 28. Kedd 20:30, Telekom Nagyszínpad
Magyar Dezső (Lővér Pince)<br> Vendég: Csonka András

Magyar Dezső (Lővér Pince)
Vendég: Csonka András

Magyar Dezső (Lővér Pince)
Vendég: Csonka András

június 29. Szerda 12:30, Heti Válasz Borfesztivál – Poncichter Negyed: Bor beszél Belőled
Kocsis Miklós (Kocsis Pincészet) <br>Vendég: Bíró Lajos, chef, a magyar gasztronómia fenegyereke

Kocsis Miklós (Kocsis Pincészet)
Vendég: Bíró Lajos, chef, a magyar gasztronómia fenegyereke

Kocsis Miklós (Kocsis Pincészet)
Vendég: Bíró Lajos, chef, a magyar gasztronómia fenegyereke

június 30. Csütörtök 12:30, Heti Válasz Borfesztivál – Poncichter Negyed: Bor beszél Belőled
Taschner Kurt (Taschner Pincészet)<br> Vendég: Benkő Dániel és Múzsája, Bazsarózsa

Taschner Kurt (Taschner Pincészet)
Vendég: Benkő Dániel és Múzsája, Bazsarózsa

Taschner Kurt (Taschner Pincészet)
Vendég: Benkő Dániel és Múzsája, Bazsarózsa

Július 1. Péntek 12:30, Heti Válasz Borfesztivál – Poncichter Negyed: Bor beszél Belőled
Linzer Sámuel (Winelife Borászat)<br> Vendég: Puzsér Róbert, Bányai Gábor Botond (Borigo)

Linzer Sámuel (Winelife Borászat)
Vendég: Puzsér Róbert, Bányai Gábor Botond (Borigo)

Linzer Sámuel (Winelife Borászat)
Vendég: Puzsér Róbert, Bányai Gábor Botond (Borigo)

Július 2. Szombat 12:30, Heti Válasz Borfesztivál – Poncichter Negyed: Bor beszél Belőled
Open Quiz

Open Quiz

Open Quiz

június 29-02. 15:00, OpenAir Rádio Terasz
Fiala beszélget

Fiala beszélget

Fiala beszélget

június 29-02. 16:30, OpenAir Rádio Terasz
Kis-szín-pad / Skeemers

Kis-szín-pad / Skeemers

Kis-szín-pad / Skeemers

június 29. Szerda 18:00, OpenAir Rádio Terasz
Anarchy in the HU (DJ szett)

Anarchy in the HU (DJ szett)

Anarchy in the HU (DJ szett)

június 29. Szerda 19:00, OpenAir Rádio Terasz
Alvászavar

Alvászavar

Alvászavar

június 29-03. 01:00, OpenAir Rádio Terasz
Kis-szín-pad / Kaktus

Kis-szín-pad / Kaktus

Kis-szín-pad / Kaktus

június 30. Csütörtök 18:00, OpenAir Rádio Terasz
Rocklitera (DJ szett)

Rocklitera (DJ szett)

Rocklitera (DJ szett)

június 30. Csütörtök 19:00, OpenAir Rádio Terasz
Kis-szín-pad / The Luckies

Kis-szín-pad / The Luckies

Kis-szín-pad / The Luckies

Július 1. Péntek 18:00, OpenAir Rádio Terasz
Young Guns (DJ szett)

Young Guns (DJ szett)

Young Guns (DJ szett)

Július 1. Péntek 19:00, OpenAir Rádio Terasz
Kis-szín-pad / Puma Danger

Kis-szín-pad / Puma Danger

Kis-szín-pad / Puma Danger

Július 2. Szombat 18:00, OpenAir Rádio Terasz
Remix győztes / Fanglers

Remix győztes / Fanglers

Remix győztes / Fanglers

Július 2. Szombat 19:00, OpenAir Rádio Terasz
Sopron-Mix 2016

Sopron-Mix 2016

Sopron-Mix 2016

Július 2. Szombat 20:00, OpenAir Rádio Terasz
Hungarian Folkembassy -

Hungarian Folkembassy - "Európai Hagyaték" zenés, táncos, interaktív történelemóra, vendég: Bognár Szilvia

Hungarian Folkembassy - vendég: Bognár Szilvia

Hungarian Folkembassy - vendég: Bognár Szilvia

Hungarian Folkembassy - vendég: Bognár Szilvia

június 29. Szerda 19:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Romungro Gipsy Band koncert (+táncosok), a koncert végén táncház

Romungro Gipsy Band koncert (+táncosok), a koncert végén táncház

Romungro Gipsy Band koncert (+táncosok), a koncert végén táncház

június 29. Szerda 20:30, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad

"Nótakaraoke" cigányzenekarral és házigazdával

"Nótakaraoke" cigányzenekarral és házigazdával

június 29-01. 22:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Gulyás László, gólyalábas

Gulyás László, gólyalábas "vándormuzsikus" előadása

Gulyás László, gólyalábas "vándormuzsikus" előadása

június 30. Csütörtök 17:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Berecz András ének - mesemondó műsora

Berecz András ének - mesemondó műsora

Berecz András ének - mesemondó műsora

június 30. Csütörtök 19:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Buda Folk Band- világi magyar népzene, lemezbemutató koncert

Buda Folk Band- világi magyar népzene, lemezbemutató koncert

Buda Folk Band- világi magyar népzene, lemezbemutató koncert

június 30. Csütörtök 20:30, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Sopron TE és a Fajkusz Banda -

Sopron TE és a Fajkusz Banda - "Tánckiállítás" Polgári táncok tanítása

Sopron TE és a Fajkusz Banda - "Tánckiállítás" Polgári táncok tanítása

Július 01-02. 17:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Fajkusz Banda -

Fajkusz Banda - "Szép soproni lányok…" Bordalok, egyetemi nóták

Fajkusz Banda - "Szép soproni lányok…" Bordalok, egyetemi nóták

Július 1. Péntek 19:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Pál István

Pál István "Szalonna" és Bandája

Pál István "Szalonna" és Bandája

Július 1. Péntek 20:30, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Szalóki Ági

Szalóki Ági

Szalóki Ági

Július 2. Szombat 11:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Berta Alexandra és a Neofónia

Berta Alexandra és a Neofónia

Berta Alexandra és a Neofónia

Július 2. Szombat 19:00, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
Góbé zenekar

Góbé zenekar

Góbé zenekar

Július 2. Szombat 20:30, Erzsébet-Utalvány Folk Színpad
YOGA

YOGA

YOGA

június 29-01. 12:00, Diákhitel Kávézó
Szertár - Zsíros Laci - izgalmas kísérletek

Szertár - Zsíros Laci - izgalmas kísérletek

Szertár - Zsíros Laci - izgalmas kísérletek

június 29-01. 14:00, Diákhitel Kávézó
Cultivo - ByeAlex

Cultivo - ByeAlex

Cultivo - ByeAlex

június 29. Szerda 16:00, Diákhitel Kávézó
Rio Klub<br>Márton Anna – vívás<br>Veréb István – birkózás

Rio Klub
Márton Anna – vívás
Veréb István – birkózás

Rio Klub
Márton Anna – vívás
Veréb István – birkózás

Július 1. Péntek 16:00, Diákhitel Kávézó
Kult - Stand up: Janklovics Péter

Kult - Stand up: Janklovics Péter

Kult - Stand up: Janklovics Péter

június 29. Szerda 18:00, Diákhitel Kávézó
Csernus

Csernus

Csernus

június 30. Csütörtök 18:00, Diákhitel Kávézó
Hevesi Kriszta - szexuálpszichológus

Hevesi Kriszta - szexuálpszichológus

Hevesi Kriszta - szexuálpszichológus

Július 1. Péntek 18:00, Diákhitel Kávézó
Zacher Gábor

Zacher Gábor

Zacher Gábor

Július 2. Szombat 18:00, Diákhitel Kávézó
Remix győztes: Walcus

Remix győztes: Walcus

Remix győztes: Walcus

június 30. Csütörtök 05:00, Telekom Tér
Majdnem Híres Rocksuli - Bodrogi BoZaN András

Majdnem Híres Rocksuli - Bodrogi BoZaN András

Majdnem Híres Rocksuli - Bodrogi BoZaN András

június 29. Szerda 13:00, Diákhitel Kávézó
Majdnem Híres Rocksuli - Szabó Áron Vasaló

Majdnem Híres Rocksuli - Szabó Áron Vasaló

Majdnem Híres Rocksuli - Szabó Áron Vasaló

június 30. Csütörtök 13:00, Diákhitel Kávézó
Majdnem Híres Rocksuli - Izil

Majdnem Híres Rocksuli - Izil

Majdnem Híres Rocksuli - Izil

Július 1. Péntek 13:00, Diákhitel Kávézó
 Rio Klub<br>Molnár Péter – kajak-kenu<br>Péni István - sportlövő

Rio Klub
Molnár Péter – kajak-kenu
Péni István - sportlövő

Rio Klub
Molnár Péter – kajak-kenu
Péni István - sportlövő

Július 2. Szombat 16:00, Diákhitel Kávézó
Design Terminal<br> Mozgásban az ország! Olimpia 2024

Design Terminal
Mozgásban az ország! Olimpia 2024

Design Terminal
Mozgásban az ország! Olimpia 2024

június 30. Csütörtök 15:00, Diákhitel Kávézó
Design Terminal<br>Család és munka: egyensúlyban

Design Terminal
Család és munka: egyensúlyban

Design Terminal
Család és munka: egyensúlyban

június 29. Szerda 15:00, Diákhitel Kávézó
Design Terminal<br>Ember Vs. Gép - az új ipari forradalom lehetőségei

Design Terminal
Ember Vs. Gép - az új ipari forradalom lehetőségei

Design Terminal
Ember Vs. Gép - az új ipari forradalom lehetőségei

Július 1. Péntek 15:00, Diákhitel Kávézó
Design Terminal<br>Backstage - Fesztiválok a világpiacon

Design Terminal
Backstage - Fesztiválok a világpiacon

Design Terminal
Backstage - Fesztiválok a világpiacon

Július 2. Szombat 15:00, Diákhitel Kávézó
Soproni Balsorsjegy promóció

Soproni Balsorsjegy promóció

Soproni Balsorsjegy promóció

június 29-02. 16:00, Soproni Dóm
Kowalsky Meg a Vega dedikálás

Kowalsky Meg a Vega dedikálás

Kowalsky Meg a Vega dedikálás

Július 1. Péntek 14:00, Soproni Dóm
Road dedikálás

Road dedikálás

Road dedikálás

Július 1. Péntek 18:00, Soproni Dóm
DJs From Mainstage -  Dj Venom (Halott pénz) vs. Dj Future (Irie maffia)

DJs From Mainstage - Dj Venom (Halott pénz) vs. Dj Future (Irie maffia)

Dj Future (Irie Maffia)

Dj Future (Irie Maffia)

Dj Future (Irie Maffia)

június 29-02. 02:00, Soproni Dóm
Dj Venom (Halott Pénz)

Dj Venom (Halott Pénz)

Dj Venom (Halott Pénz)

június 29-02. 04:00, Soproni Dóm
Dj Q-Cee (Random Trip)

Dj Q-Cee (Random Trip)

Dj Q-Cee (Random Trip)

Július 1. Péntek 03:00, Soproni Dóm
Kabóca Bábszínház - Állatok Farsangja bábelőadás

Kabóca Bábszínház - Állatok Farsangja bábelőadás

Kabóca Bábszínház - Állatok Farsangja bábelőadás

Július 2. Szombat 09:30, Diákhitel Kávézó
Kabóca Házikó játszóház és Felhőtáncoló kézműves foglalkozások

Kabóca Házikó játszóház és Felhőtáncoló kézműves foglalkozások

CsoPa - Játékos Kísérletek

CsoPa - Játékos Kísérletek

CsoPa - Játékos Kísérletek

Július 2. Szombat 13:00, Diákhitel Kávézó
TÁP színház - Egyperces színház

TÁP színház - Egyperces színház

TÁP színház - Egyperces színház

Július 01-02. 14:30, Heti Válasz Borfesztivál – Poncichter Negyed: Bor beszél Belőled
Cultivo - Cloud9+

Cultivo - Cloud9+

Cultivo - Cloud9+

június 30. Csütörtök 16:00, Diákhitel Kávézó
A programváltozás jogát fenntartjuk!